Platobné metódy

[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Platobné metódy” font_container=”tag:h1|text_align:left|color:%23000000″ google_fonts=”font_family:Exo%3A100%2C100italic%2C200%2C200italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic%2C900%2C900italic|font_style:600%20bold%20regular%3A600%3Anormal”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Platba kartou” use_theme_fonts=”yes” el_class=”heading-title heading-bigger fancy-underline left” css=”.vc_custom_1475003662936{margin-top: -10px !important;}”][vc_column_text el_class=”heading-bigger-tagline level-bottom-description”]Rýchly a pohodlný spôsob platby. Pre platenie vyberte v nákupnom košíku platba kartou online a po dokončení budete presmerovaní do našej spracovateľskej banky, ktorá vás vyzve k zadaniu údajov o karte -­ číslo karty, dátum ukončenia platnosti karty a CVV2 alebo CVC2 (posledné tri čísla na podpisovom prúžku karty).

V prípade, že máte kartu zabezpečenú pre platbu na internete, budete vyzvaní k zadaniu vášho hesla ku karte. O výsledku transakcie budete informovaný mailom. Online platbu kartou zabezpečuje 3D­Secure.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”PayPal” use_theme_fonts=”yes” el_class=”heading-title heading-bigger fancy-underline left” css=”.vc_custom_1475003687389{margin-top: -10px !important;}”][vc_column_text el_class=”heading-bigger-tagline level-bottom-description”]PayPal je internetový platobný systém. Umožňuje presuny peňazí medzi účtami, ktoré sú identifikované emailovými adresami. Každý účet je prepojený s jednou či viacerými platobnými kartami, alebo slúži len ako prijímanie platieb, takže môže byť i bez karty. Platobná karta musí byť embosovaná – musí obsahovať údaje s vašim menom plastickým písmom (napr. VISA alebo ECMC).

Systém PayPal umožňuje mať nastavené i EURO ako primárnu menu. Pri platbe v inej mene je čiastka prepočítaná podľa aktuálneho kurzu. PayPal je považovaný za jeden z najbezpečnejších spôsobov pre finančné prevody online. Na rozdiel od ostatných finančných inštitúcií, platby prebiehajú bez zdieľania finančných údajov.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Bankový prevod” use_theme_fonts=”yes” el_class=”heading-title heading-bigger fancy-underline left” css=”.vc_custom_1475003698314{margin-top: -10px !important;}”][vc_column_text el_class=”heading-bigger-tagline level-bottom-description”]Elektronický bankový prevod je vnútroštátny alebo medzinárodný transfer peňažných prostriedkov z jedného bankového účtu na druhý. Ak chcete využiť elektronický prevod, musíte vo väčšine prípadov osobne navštíviť svoju banku alebo použiť online banking.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Besteron ePay” use_theme_fonts=”yes” el_class=”heading-title heading-bigger fancy-underline left” css=”.vc_custom_1493570109518{margin-top: -10px !important;}”][vc_column_text el_class=”heading-bigger-tagline level-bottom-description”]Platobná brána Besteron ePay umožňuje platenie skoro v reálnom čase.Peniaze z týchto transakcií sa pripíšu príjemcovi maximálne do 10 sekúnd takmer v reálnom čase. Pokiaľ disponujete online bankingom a máte banku na území Slovenskej alebo Českej republiky, môžete využívať túto službu pre online bankové prevody.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”K-kredit” use_theme_fonts=”yes” el_class=”heading-title heading-bigger fancy-underline left” css=”.vc_custom_1491755878747{margin-top: -10px !important;}”][vc_column_text el_class=”heading-bigger-tagline level-bottom-description”]Platba K-kreditom sa realizuje prostredníctvom platformy Knowenger. K-kredit môžeš získať predajom služieb na platforme Knowenger, alebo jeho dobitím na tejto platforme.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Platba v hotovosti” use_theme_fonts=”yes” el_class=”heading-title heading-bigger fancy-underline left” css=”.vc_custom_1491844124764{margin-top: -10px !important;}”][vc_column_text el_class=”heading-bigger-tagline level-bottom-description”]Platbou v hotovosti sa chápe zaplatenie za danú službu alebo tovar bankovkami alebo mincami a to pri osobnom kontakte, po vykonaní danej služby alebo preberaní daného tovaru.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Služba ZADARMO” use_theme_fonts=”yes” el_class=”heading-title heading-bigger fancy-underline left” css=”.vc_custom_1491843945938{margin-top: -10px !important;}”][vc_column_text el_class=”heading-bigger-tagline level-bottom-description”]Služba ZADARMO je tu pre tých, ktorí chcú ostatným poskytnúť svoje služby alebo vedomosti zadarmo bez získania finančnej odmeny.

Služba ZADARMO sa nesmie viazať na inú platenú službu a nemôže  byť v nej žiadna podmienka. Pri službe ZADARMO nesmieš nikoho zvýhodniť a taktiež ani diskriminovať z akýchkoľvek dôvodov.  Služba nesmie byť účelová a musí spĺňať všetky aspekty morálky.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]