Level užívateľa

Úroveň predajcu

0
server

Basic

Úroveň basic je základná úroveň na portáli Knowenger.com. Je to počiatočná pozícia, z ktorej je možné napredovať a rásť. Pokiaľ v období jedného roka preinvestujete 250 eur, postúpite do vyššieho levelu.
1
server
server

2
server
server

3
server
server

4
server
server

Gold

Ide o marketingový nástroj, ktorý slúži na podporu marketingu medzi užívateľmi Knowenger.com so sloganom „Urob niečo pre nás, a potom sa opýtaj, čo môžeme my urobiť pre teba.” Ak získaš 3 nových užívateľov pre platformu Knowenger.com, automaticky získaš úroveň levelu Gold. Tá ti umožní maximálne profitovať z minimálnych poplatkov za predaj služieb.

[vc_row css=”.vc_custom_1480368165652{background-color: #f9f9f9 !important;}”][vc_column][vc_custom_heading text=”Level info” use_theme_fonts=”yes” el_class=”heading-title heading-bigger fancy-underline left” css=”.vc_custom_1485617112061{margin-top: -7px !important;}”][vc_column_text el_class=”heading-bigger-tagline level-bottom-description”]Pokiaľ preinvestuješ (nákupom alebo predajom) potrebnú sumu pre splnenie cieľa v danom leveli v rámci jedného roka, dosiahneš vyšší level, čo ti umožní znížiť náklady v rámci svojho predaja. Platnosť levelu, v ktorom sa nachádzaš je jeden rok. Na základe preinvestovaných finančných prostriedkov môžeš postúpiť do vyššieho levelu alebo sa vrátiš na takú úroveň, ktorá zodpovedá tvojmu investovaniu na Knowenger.com za posledný rok.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Poplatky” use_theme_fonts=”yes” el_class=”heading-title heading-bigger fancy-underline left” css=”.vc_custom_1482257195141{margin-top: -7px !important;}”][vc_column_text el_class=”heading-bigger-tagline level-bottom-description”]Inzerovanie na Knowenger.com je 100% zadarmo. Knowenger.com získava peňažnú províziu z každého úspešného obchodu. Výška provízie je daná úrovňou, v ktorej sa predajca nachádza.

Používateľ poskytuje službu zadarmo bez nároku na finančnú odmenu z dôvodu akejkoľvek pomoci druhým alebo pre vlastné potešenie pomôcť. Knowenger neúčtuje žiadne poplatky za takéto služby, pokiaľ spĺňajú podmienky služby zadarmo.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]